MPS-200-15
MPS-200-15 MEAN WELL
mps-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 200W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/13.4A, розміри 177.8х107.2х35.5 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 141W, Packaging: Box, Power (Watts): 141W (201W Forced Air), Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 7.00" L x 4.22" W x 1.40" H (177.8mm x 107.2mm x 35.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 9.4 A.
Інші пропозиції MPS-200-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPS-200-15 MPS-200-15 Виробник : MEAN WELL mps-200-spec.pdf AC/DC, 200W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/13.4A, розміри 177.8х107.2х35.5 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
MPS-200-15 MPS-200-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MPS-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 141W
Packaging: Box
Power (Watts): 141W (201W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 7.00" L x 4.22" W x 1.40" H (177.8mm x 107.2mm x 35.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 9.4 A
MPS-200-15 MPS-200-15 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714267_1-2552204.pdf Switching Power Supplies 201W 15V/13.4A