MPT35A10RJ
MPT35A10RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773180_D-1951840.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thick Film Resistors - Through Hole MPT35 10R 5%
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 10 OHM 5% 35W TO220, Packaging: Tube, Power (Watts): 35W, Tolerance: ±5%, Features: Non-Inductive, Package / Case: TO-220-2, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.400" L x 0.181" W (10.16mm x 4.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm), Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPT35A10RJ MPT35A10RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773180&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 10 OHM 5% 35W TO220
Packaging: Tube
Power (Watts): 35W
Tolerance: ±5%
Features: Non-Inductive
Package / Case: TO-220-2
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.400" L x 0.181" W (10.16mm x 4.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm)
Resistance: 10 Ohms