MPT35A1R0F
MPT35A1R0F TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773180&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 1 OHM 1% 35W TO220
Packaging: Tube
Power (Watts): 35W
Tolerance: ±1%
Features: Non-Inductive
Package / Case: TO-220-2
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.400" L x 0.181" W (10.16mm x 4.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm)
Resistance: 1 Ohms
на замовлення 321 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 1 OHM 1% 35W TO220, Packaging: Tube, Power (Watts): 35W, Tolerance: ±1%, Features: Non-Inductive, Package / Case: TO-220-2, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.400" L x 0.181" W (10.16mm x 4.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm), Resistance: 1 Ohms.