MPT35C470RJ
MPT35C470RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773180&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 470 OHM 5% 35W TO220
Power (Watts): 35W
Tolerance: ±5%
Features: Non-Inductive
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.400" L x 0.181" W (10.16mm x 4.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 470 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 470 OHM 5% 35W TO220, Power (Watts): 35W, Tolerance: ±5%, Features: Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.400" L x 0.181" W (10.16mm x 4.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm), Part Status: Active, Resistance: 470 Ohms.