MPX103K305D
MPX103K305D Knowles / Illinois Capacitor
MPX.pdf
Виробник: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.01uF 305V
на замовлення 8290 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPX103K305D MPX103K305D Виробник : Cornell Dubilier Knowles MPX.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
MPX103K305D MPX103K305D Виробник : CDE / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 0.01uF 305V
Мінімальне замовлення: 8
MPX103K305D MPX103K305D Виробник : Cornell Dubilier mpx.pdf Cap Film Suppression X2 0.01uF 630VDC/305VAC PP 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C
на замовлення 823 шт:
MPX103K305D Виробник : Illinois Capacitor MPX.pdf Cap Film Suppression X2 0.01uF 630VDC/305VAC PP 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110C
на замовлення 830 шт: