MPX154K305D
MPX154K305D Cornell Dubilier Knowles
MPX.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm)
на замовлення 12658 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPX154K305D MPX154K305D Виробник : CDE / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 0.15uF 305V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
MPX154K305D MPX154K305D Виробник : Knowles / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 0.15uF 305V
MPX154K305D MPX154K305D Виробник : Cornell Dubilier mpx.pdf Cap Film Suppression X2 0.15uF 630VDC/305VAC PP 10%( 13 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C