MPX155K305H
MPX155K305H Cornell Dubilier
mpx.pdf
Виробник: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 1.5uF 630VDC/305VAC PP 10%( 32 X 13 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 305VAC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm).
Інші пропозиції MPX155K305H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPX155K305H MPX155K305H Виробник : Cornell Dubilier Knowles MPX.pdf Description: CAP FILM 1.5UF 10% 305VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm)
товару немає в наявності
MPX155K305H MPX155K305H Виробник : Knowles / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 1.5uF 305V