Продукція > KEMET > MPX1D0840L2R2
MPX1D0840L2R2
MPX1D0840L2R2 KEMET
KEM_L9012_MPX-3316753.pdf
Виробник: KEMET
Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 17A DCR=8.7mOhms
на замовлення 1047 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 14.3A 8.7MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.341" L x 0.315" W (8.65mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 8.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 17A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 14.3 A.
Інші пропозиції MPX1D0840L2R2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPX1D0840L2R2 MPX1D0840L2R2 Виробник : KEMET KEM_L9012_MPX.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 14.3A 8.7MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.341" L x 0.315" W (8.65mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 8.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 17A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 14.3 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 14.3 A