Продукція > TDK CORPORATION > MPZ0402S220CT000
MPZ0402S220CT000
MPZ0402S220CT000 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz0402_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 750mA
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 17567 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 750mA, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ0402S220CT000 MPZ0402S220CT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz0402_en.pdf Ferrite Beads 22ohm 0.75A 150mOhms 0402 Chip Bead
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
MPZ0402S220CT000 MPZ0402S220CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz0402_en.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 750mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1