Продукція > TDK CORPORATION > MPZ0603S220CT000
MPZ0603S220CT000
MPZ0603S220CT000 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ0603S220CT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 22 ohm, 1 A, MPZ Series, 0.065 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.065ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1A, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 22ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ0603S220CT000 MPZ0603S220CT000 Виробник : TDK 3183602.pdf Description: TDK - MPZ0603S220CT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 22 ohm, 1 A, MPZ Series, 0.065 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.065ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 22ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.065ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 22ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 120
MPZ0603S220CT000 MPZ0603S220CT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf Ferrite Beads 0.6mm x 0.3mm x 0.3mm, -55 to +125 degC, 1000mA, 22O, 65mO
Мінімальне замовлення: 32
MPZ0603S220CT000 MPZ0603S220CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN