MPZ0603S220HT000
MPZ0603-H_Series_DS.pdf
Код товару: 197311
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Індуктивності 0603
товару немає в наявності
Ціна
MPZ0603S220HT000 MPZ0603S220HT000 Виробник : TDK Corporation MPZ0603-H_Series_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.9A
DC Resistance (DCR) (Max): 36mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
MPZ0603S220HT000 MPZ0603S220HT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz0603-h_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer Power 22Ohm 25% 100MHz 1.9A 0.036Ohm DCR 0201 T/R
Кількість Ціна
MPZ0603S220HT000 MPZ0603S220HT000 Виробник : TDK MPZ0603-H_Series_DS.pdf Description: TDK - MPZ0603S220HT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 22 ohm, 1.9 A, MPZ-H Series, 0.036 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.036ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.9A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 22ohm
Produktpalette: MPZ-H Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.036ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.9A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 22ohm
Produktpalette: MPZ-H Series
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 110
MPZ0603S220HT000 MPZ0603S220HT000 Виробник : TDK MPZ0603-H_Series_DS.pdf Ferrite Beads 0201 22ohms 25% DCR 0.036ohms 1900mA
Мінімальне замовлення: 36
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.9A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 31