Продукція > TDK CORPORATION > MPZ0603S330CT000
MPZ0603S330CT000
MPZ0603S330CT000 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 750mA
DC Resistance (DCR) (Max): 90mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - MPZ0603S330CT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 750 mA, MPZ Series, 0.09 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.09ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 750mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 33ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ0603S330CT000 MPZ0603S330CT000 Виробник : TDK 3183602.pdf Description: TDK - MPZ0603S330CT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 750 mA, MPZ Series, 0.09 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.09ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 750mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.09ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 750mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: MPZ Series
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 172
MPZ0603S330CT000 MPZ0603S330CT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf Ferrite Beads 0.6mm x 0.3mm x 0.3mm, -55 to +125 degC, 750mA, 33O, 90mO
Мінімальне замовлення: 29
MPZ0603S330CT000 MPZ0603S330CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 750mA
Number of Lines: 1