Продукція > TDK > MPZ0603S330HT000
MPZ0603S330HT000
MPZ0603S330HT000 TDK
3183603.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MPZ0603S330HT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 1.6 A, MPZ-H Series, 0.05 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.6A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: MPZ-H Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 11127 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ0603S330HT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 1.6 A, MPZ-H Series, 0.05 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.6A, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 33ohm, Produktpalette: MPZ-H Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ0603S330HT000 MPZ0603S330HT000 Виробник : TDK 3183603.pdf Description: TDK - MPZ0603S330HT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 1.6 A, MPZ-H Series, 0.05 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.6A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: MPZ-H Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 121
MPZ0603S330HT000 MPZ0603S330HT000 Виробник : TDK MPZ0603-H_Series_DS.pdf Ferrite Beads 0201 33ohms 25% DCR 0.050ohms 1600mA
Мінімальне замовлення: 34
MPZ0603S330HT000 MPZ0603S330HT000 Виробник : TDK Corporation MPZ0603-H_Series_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 31
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1