Продукція > TDK CORPORATION > MPZ0603S470CT000
MPZ0603S470CT000
MPZ0603S470CT000 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 47 OHM 0201 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 120mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 47 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MPZ0603S470CT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 47 ohm, 500 mA, MPZ Series, 0.12 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.12ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 47ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ0603S470CT000 MPZ0603S470CT000 Виробник : TDK 3183602.pdf Description: TDK - MPZ0603S470CT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 47 ohm, 500 mA, MPZ Series, 0.12 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.12ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 47ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.12ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 47ohm
Produktpalette: MPZ Series
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 154
MPZ0603S470CT000 MPZ0603S470CT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf Ferrite Beads 0201 47ohm 500mA DC: 120mOhm
Мінімальне замовлення: 29
MPZ0603S470CT000 MPZ0603S470CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz0603_en.pdf Description: FERRITE BEAD 47 OHM 0201 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1