Продукція > TDK > MPZ0603S800HT000
MPZ0603S800HT000
MPZ0603S800HT000 TDK
MPZ0603-H_Series_DS.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 4LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 95mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MPZ0603S800HT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 80 ohm, 1.2 A, MPZ-H Series, 0.095 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.095ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.2A, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 80ohm, Produktpalette: MPZ-H Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ0603S800HT000 MPZ0603S800HT000 Виробник : TDK 3183603.pdf Description: TDK - MPZ0603S800HT000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 80 ohm, 1.2 A, MPZ-H Series, 0.095 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.095ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 80ohm
Produktpalette: MPZ-H Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.095ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 80ohm
Produktpalette: MPZ-H Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 113
MPZ0603S800HT000 MPZ0603S800HT000 Виробник : TDK MPZ0603-H_Series_DS.pdf Ferrite Beads 0201 80ohms 25% DCR 0.095ohms 1200mA
Мінімальне замовлення: 39
MPZ0603S800HT000 MPZ0603S800HT000 Виробник : TDK MPZ0603-H_Series_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 4LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1