Продукція > TDK > MPZ1005A151ET000
MPZ1005A151ET000
MPZ1005A151ET000 TDK
2914578.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MPZ1005A151ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 150 ohm, 800 mA, MPZ-E Series, 0.18 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.18ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 800mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: MPZ-E Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1738 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1005A151ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 150 ohm, 800 mA, MPZ-E Series, 0.18 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.18ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 800mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 150ohm, Produktpalette: MPZ-E Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005A151ET000 MPZ1005A151ET000 Виробник : TDK 2914578.pdf Description: TDK - MPZ1005A151ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 150 ohm, 800 mA, MPZ-E Series, 0.18 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.18ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 800mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: MPZ-E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 68
MPZ1005A151ET000 MPZ1005A151ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz1005-e_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 150 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 150 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 18
MPZ1005A151ET000 MPZ1005A151ET000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005-e_en.pdf?ref_disty=digikey Ferrite Beads 0402 150ohms 800mA Wide Band Power Line
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 800mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1