Продукція > TDK > MPZ1005AFZ100NT000
MPZ1005AFZ100NT000
MPZ1005AFZ100NT000 TDK
3183604.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MPZ1005AFZ100NT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 1.2 A, MPZ-N Series, 0.15 ohm, ± 40%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 40%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: MPZ-N Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1005AFZ100NT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 1.2 A, MPZ-N Series, 0.15 ohm, ± 40%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 40%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.2A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 10ohm, Produktpalette: MPZ-N Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005AFZ100NT000 MPZ1005AFZ100NT000 Виробник : TDK 3183604.pdf Description: TDK - MPZ1005AFZ100NT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 1.2 A, MPZ-N Series, 0.15 ohm, ± 40%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 40%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: MPZ-N Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
MPZ1005AFZ100NT000 MPZ1005AFZ100NT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz1005-n_en.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 19
MPZ1005AFZ100NT000 MPZ1005AFZ100NT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005-n_en.pdf Ferrite Beads 0402 10ohms 1200mA Wide Band Power Line
на замовлення 750 шт:
Мінімальне замовлення: 18
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.2A
Number of Lines: 1