Продукція > TDK > MPZ1005F330ETD25
MPZ1005F330ETD25
MPZ1005F330ETD25 TDK
beads_automotive_power_mpz1005-e_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 0402 33ohms 550mA Power Line AEC-Q200
на замовлення 5702 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 550mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005F330ETD25 MPZ1005F330ETD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_power_mpz1005-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 550mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 41 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 550mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1