Продукція > TDK CORPORATION > MPZ1005S100CTD25
MPZ1005S100CTD25
MPZ1005S100CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_power_mpz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1005S100CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 3 A, MPZ Series, 0.025 ohm, ± 5Ohm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 5Ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.025ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 10ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005S100CTD25 MPZ1005S100CTD25 Виробник : TDK 2914590.pdf Description: TDK - MPZ1005S100CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 3 A, MPZ Series, 0.025 ohm, ± 5Ohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 5Ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.025ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 5Ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.025ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: MPZ Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 123
MPZ1005S100CTD25 MPZ1005S100CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_power_mpz1005_en.pdf Ferrite Beads 0402 10ohms 3000mA Power Line AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 39
MPZ1005S100CTD25 MPZ1005S100CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_power_mpz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1