Продукція > TDK > MPZ1005S121ET000
MPZ1005S121ET000
MPZ1005S121ET000 TDK
beads_commercial_power_mpz1005-e_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Ferrite Beads 0402 120ohms 400mA Wide Band Power Line
на замовлення 30313 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 95mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005S121ET000 MPZ1005S121ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz1005-e_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 95mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1