Продукція > TDK > MPZ1005S221HT000
MPZ1005S221HT000
MPZ1005S221HT000 TDK
beads_commercial_power_mpz1005-h_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 95mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1005S221HT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 1.5 A, MPZ-H Series, 0.095 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.095ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.5A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: MPZ-H Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005S221HT000 MPZ1005S221HT000 Виробник : TDK 2875165.pdf Description: TDK - MPZ1005S221HT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 1.5 A, MPZ-H Series, 0.095 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.095ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: MPZ-H Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 310 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 152
MPZ1005S221HT000 MPZ1005S221HT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MPZ1005S221HT000 MPZ1005S221HT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005-h_en.pdf Ferrite Beads 0402 220ohm 25% 1.5A