Продукція > TDK CORPORATION > MPZ1005S330HT000
MPZ1005S330HT000
MPZ1005S330HT000 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz1005-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 22mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 22mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005S330HT000 MPZ1005S330HT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005-h_en.pdf Ferrite Beads 33OHM 3a 22mohms 1005 FERRITE CHIP
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MPZ1005S330HT000 MPZ1005S330HT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz1005-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1