Продукція > TDK > MPZ1005S331ET000
MPZ1005S331ET000
MPZ1005S331ET000 TDK
2914578.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MPZ1005S331ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 330 ohm, 0.7 A, MPZ-E Series, 0.28 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.28ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 0.7A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 330ohm
Produktpalette: MPZ-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1005S331ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 330 ohm, 0.7 A, MPZ-E Series, 0.28 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.28ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 0.7A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 330ohm, Produktpalette: MPZ-E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005S331ET000 MPZ1005S331ET000 Виробник : TDK 2914578.pdf Description: TDK - MPZ1005S331ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 330 ohm, 0.7 A, MPZ-E Series, 0.28 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.28ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 0.7A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 330ohm
Produktpalette: MPZ-E Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
MPZ1005S331ET000 MPZ1005S331ET000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005-e_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 280mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 19
MPZ1005S331ET000 MPZ1005S331ET000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005-e_en.pdf?ref_disty=digikey Ferrite Beads 330 OHM 0.7A
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 700mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1