Продукція > TDK CORPORATION > MPZ1005S600CT000
MPZ1005S600CT000
MPZ1005S600CT000 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 130000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1005S600CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 60 ohm, 1.5 A, MPZ Series, 0.06 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.06ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.5A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 60ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005S600CT000 MPZ1005S600CT000 Виробник : TDK 2369118.pdf Description: TDK - MPZ1005S600CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 60 ohm, 1.5 A, MPZ Series, 0.06 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.06ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.06ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: MPZ Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 191
MPZ1005S600CT000 MPZ1005S600CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MPZ1005S600CT000 MPZ1005S600CT000 Виробник : TDK MPZ1005.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 60Ω; SMD; 1.5A; 0402; R: 60mΩ; -55÷125°C
Mounting: SMD
Operating current: 1.5A
Resistance: 60mΩ
Operating temperature: -55...125°C
Impedance at 100MHz: 60Ω
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Type of ferrite: bead
Мінімальне замовлення: 63
MPZ1005S600CT000 MPZ1005S600CT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005_en.pdf Ferrite Beads 60 OHM 25% 1.5A