Продукція > TDK CORPORATION > MPZ1005Y900CT000
MPZ1005Y900CT000
MPZ1005Y900CT000 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1005Y900CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 90 ohm, 1.2 A, MPZ Series, 0.1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.1ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.2A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 90ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005Y900CT000 MPZ1005Y900CT000 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1005_en.pdf Ferrite Beads 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -55 to +125 degC, 1.2A, 90O, 100mO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MPZ1005Y900CT000 MPZ1005Y900CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MPZ1005Y900CT000 Виробник : TDK 2914580.pdf Description: TDK - MPZ1005Y900CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 90 ohm, 1.2 A, MPZ Series, 0.1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktpalette: MPZ Series
Produktbreite: 0.5mm