Продукція > TDK CORPORATION > MPZ1005Y900CTD25
MPZ1005Y900CTD25
MPZ1005Y900CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_power_mpz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 1.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1005Y900CTD25 MPZ1005Y900CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_power_mpz1005_en.pdf Ferrite Beads 0402 90ohms 1200mA Power Line AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
MPZ1005Y900CTD25 MPZ1005Y900CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_power_mpz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.2A
Number of Lines: 1