Продукція > TDK > MPZ1608R391AT
MPZ1608R391AT
MPZ1608R391AT TDK
Виробник: TDK
Description: TDK - MPZ1608R391AT - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 390 ohm, 1.2 A, MPZ Series, 0.12 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.12ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 390ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1608R391AT - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 390 ohm, 1.2 A, MPZ Series, 0.12 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.12ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.2A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 390ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Інші пропозиції MPZ1608R391AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1608R391AT MPZ1608R391AT Виробник : TDK Description: TDK - MPZ1608R391AT - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 390 ohm, 1.2 A, MPZ Series, 0.12 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.12ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 390ohm
Produktpalette: MPZ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 270 шт:
MPZ1608R391AT MPZ1608R391AT Виробник : TDK Ferrite Beads 390ohms Power