Продукція > TDK CORPORATION > MPZ1608R391ATD25
MPZ1608R391ATD25
MPZ1608R391ATD25 TDK Corporation
beads_automotive_power_mpz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 390 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 120mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 390 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1608R391ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 390 ohm, 1.2 A, MPZ Series, 0.12 ohm, ± 25%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.12ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.2A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 390ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1608R391ATD25 MPZ1608R391ATD25 Виробник : TDK beads_automotive_power_mpz1608_en.pdf Ferrite Beads 0603 390ohms 1200mA Power Line AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MPZ1608R391ATD25 MPZ1608R391ATD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_power_mpz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 390 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1.2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MPZ1608R391ATD25 Виробник : TDK beads_automotive_power_mpz1608_en.pdf Description: TDK - MPZ1608R391ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 390 ohm, 1.2 A, MPZ Series, 0.12 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.12ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 390ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.12ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 390ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 163
MPZ1608R391ATD25 MPZ1608R391ATD25 Виробник : TDK beads_automotive_power_mpz1608_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer Power 390Ohm 25% 100MHz 1.2A 0.12Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності