Продукція > TDK > MPZ1608S221A
MPZ1608S221A
MPZ1608S221A TDK
mpz1608s221ata00.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads Multi-Layer Power 220Ohm 25% 100MHz 2.2A 0.05Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 11602 шт:
Написати відгук