Продукція > TDK > MPZ1608SPH220ATDH5
MPZ1608SPH220ATDH5
MPZ1608SPH220ATDH5 TDK
beads_commercial_power_mpz1608_en.pdf
Виробник: TDK
Description: Beads,Auto,22,8.0A,-55~125
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 4mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ1608SPH220ATDH5 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 22 ohm, 8 A, MPZ Series, 0.004 ohm, ± 7 Ohm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 7 Ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, DC-Widerstand, max.: 0.004ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 8A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 22ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1608SPH220ATDH5 MPZ1608SPH220ATDH5 Виробник : TDK 4520892.pdf Description: TDK - MPZ1608SPH220ATDH5 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 22 ohm, 8 A, MPZ Series, 0.004 ohm, ± 7 Ohm
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 7 Ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
DC-Widerstand, max.: 0.004ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 8A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 22ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 98
Мінімальне замовлення: 34
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 8A
Number of Lines: 1