Продукція > TDK CORPORATION > MPZ1608Y600BTA00
MPZ1608Y600BTA00
MPZ1608Y600BTA00 TDK Corporation
beads_commercial_power_mpz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 2.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ1608Y600BTA00 MPZ1608Y600BTA00 Виробник : TDK mpz1608y600bta00.pdf Ferrite Beads Multi-Layer Power 60Ohm 25% 100MHz 2.3A 0.03Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MPZ1608Y600BTA00 MPZ1608Y600BTA00 Виробник : TDK beads_commercial_power_mpz1608_en.pdf Ferrite Beads 60ohms 2.3A 30mOhms 0603 Ferrite Chip
Мінімальне замовлення: 47
MPZ1608Y600BTA00 MPZ1608Y600BTA00 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_mpz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2.3A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45