Продукція > TDK > MPZ2012S102AT
MPZ2012S102AT
MPZ2012S102AT TDK
Виробник: TDK
Ferrite Beads 0805 1000ohms 100MHz Rdc 0.15ohms 1.5A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1kΩ; SMD; 1.5A; 0805; R: 150mΩ, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 1kΩ, Mounting: SMD, Operating current: 1.5A, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.15Ω, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції MPZ2012S102AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ2012S102AT MPZ2012S102AT Виробник : TDK mpz2012.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1kΩ; SMD; 1.5A; 0805; R: 150mΩ
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 1kΩ
Mounting: SMD
Operating current: 1.5A
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.15Ω
Operating temperature: -55...125°C