Продукція > TDK > MPZ2012S221AT
MPZ2012S221AT
MPZ2012S221AT TDK
Виробник: TDK
Ferrite Beads Ferrite Chip Beads
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 3A; 0805; R: 40mΩ; -55÷125°C, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 220Ω, Mounting: SMD, Operating current: 3A, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 40mΩ, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції MPZ2012S221AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ2012S221AT MPZ2012S221AT Виробник : TDK mpz2012.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 3A; 0805; R: 40mΩ; -55÷125°C
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 220Ω
Mounting: SMD
Operating current: 3A
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 40mΩ
Operating temperature: -55...125°C