Продукція > TDK > MPZ2012S300AT
MPZ2012S300AT
MPZ2012S300AT TDK
2369118.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MPZ2012S300AT - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 30 ohm, 6 A, MPZ Series, 0.01 ohm, ± 10Ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 10Ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 30ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 16780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ2012S300AT - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 30 ohm, 6 A, MPZ Series, 0.01 ohm, ± 10Ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.85mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 10Ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.01ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 30ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ2012S300AT Виробник : TDK 2369118.pdf Description: TDK - MPZ2012S300AT - FERRITPERLE, 30R, 6A, 0805
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 10Ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 30ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm