Продукція > TDK > MPZ2520SPH070ATD25
MPZ2520SPH070ATD25
MPZ2520SPH070ATD25 TDK
3982097.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MPZ2520SPH070ATD25 - Ferritperle, 1008 [Metrisch: 2520], 7 ohm, 12 A, MPZ Series, 1250 µohm, ±3 Ohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ±3 Ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1250µohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1008 [Metrisch: 2520]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 12A
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 7ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1810 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MPZ2520SPH070ATD25 - Ferritperle, 1008 [Metrisch: 2520], 7 ohm, 12 A, MPZ Series, 1250 µohm, ±3 Ohm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.85mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ±3 Ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1250µohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1008 [Metrisch: 2520], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 12A, Produktlänge: 2.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 7ohm, Produktpalette: MPZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPZ2520SPH070ATD25 MPZ2520SPH070ATD25 Виробник : TDK Corporation MPZ2520_Type_Auto_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 7 OHM 1008 1LN
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 12A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.25mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 7 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
MPZ2520SPH070ATD25 MPZ2520SPH070ATD25 Виробник : TDK MPZ2520_Type_Auto_DS.pdf Ferrite Beads 7ohm 3% 1.25mOhm 12A AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 13
MPZ2520SPH070ATD25 MPZ2520SPH070ATD25 Виробник : TDK 3982097.pdf Description: TDK - MPZ2520SPH070ATD25 - Ferritperle, 1008 [Metrisch: 2520], 7 ohm, 12 A, MPZ Series, 1250 µohm, ±3 Ohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ±3 Ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1250µohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 12A
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 7ohm
Produktpalette: MPZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 30
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 12A
Part Status: Active
Number of Lines: 1