MQDEC-1703SS-DB25
MQDEC-1703SS-DB25 Banner Engineering
Виробник: Banner Engineering
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Connector Type: D-Sub 25 pos Male to Circular 17 pos Female
Color: Black
Length: 3.00' (914.4mm)