Продукція > AVX > MR042A270JAA
MR042A270JAA
MR042A270JAA AVX
MR-Series-777084.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 27pF 5% C0G
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 27 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції MR042A270JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR042A270JAA MR042A270JAA Виробник : KYOCERA AVX MR_Series-3165307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 27 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm