MR045A331JAA
MR045A331JAA KYOCERA AVX
MR_Series-3165307.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 330 pF C0G (NP0) 5 % 2.54 mm
на замовлення 685 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MR045A331JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A331JAA MR045A331JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 330pF 5% Radial
на замовлення 862 шт:
MR045A331JAA MR045A331JAA Виробник : AVX Corporation MR-Series.pdf Description: CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL