Продукція > WALSIN > MR04X473JTL
MR04X473JTL
MR04X473JTL WALSIN
MR-series.pdf
Виробник: WALSIN
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 47kΩ; 62.5mW; ±5%; MR04; 50V; 178mm
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 47kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Roll diameter max.: 178mm
Manufacturer series: MR04
Mounting: SMD
на замовлення 5100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 47K OHM 5% 1/10W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 47 kOhms.
Інші пропозиції MR04X473JTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR04X473 JTL MR04X473 JTL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_MR.pdf Description: RES 47K OHM 5% 1/10W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 47 kOhms
товару немає в наявності
MR04X473 JTL MR04X473 JTL Виробник : Walsin ASC_MR-3314715.pdf Thick Film Resistors - SMD 47 kOhms 50 V 100 mW 5 % 0402 100 PPM / C AEC-Q200