Продукція > VISHAY DALE > MR106350R00TAE66
MR106350R00TAE66
MR106350R00TAE66 Vishay Dale
mr100.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RESISTOR 350 OHM 1/4W .01% WW
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.01%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 145°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 350 Ohms
Написати відгук
Description: RESISTOR 350 OHM 1/4W .01% WW, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.01%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 145°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 350 Ohms.