MR12X3301FTL
MR12X3301FTL Walsin Technology Corporation
asc_mr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
на замовлення 35000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR12X3301FTL MR12X3301FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_mr.pdf Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R