MR12X470 JTLV
MR12X470 JTLV MULTICOMP PRO
4536188.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MR12X470 JTLV - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 47 ohm, ± 5%, 250 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 47ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 3.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP MR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MR12X470 JTLV - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 47 ohm, ± 5%, 250 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Universell, isCanonical: Y, Widerstand: 47ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 3.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MP MR Series, productTraceability: No, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Інші пропозиції MR12X470 JTLV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR12X470 JTLV MR12X470 JTLV Виробник : MULTICOMP PRO 4536188.pdf Description: MULTICOMP PRO - MR12X470 JTLV - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 47 ohm, ± 5%, 250 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 47ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 3.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP MR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 1.6mm