MR12X62R0FTL
MR12X62R0FTL Walsin Technology Corporation
asc_mr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 1206 62 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
на замовлення 455000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR12X62R0FTL MR12X62R0FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_mr.pdf Res Thick Film 1206 62 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Кількість Ціна