Продукція > VISHAY DALE > MRA-0510R00FE12
MRA-0510R00FE12
MRA-0510R00FE12 Vishay Dale
mra.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10 OHM 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.167" Dia x 0.562" L (4.24mm x 14.27mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 719 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 10 OHM 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.167" Dia x 0.562" L (4.24mm x 14.27mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRA-0510R00FE12 MRA-0510R00FE12 Виробник : Vishay / Dale mra.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 4watt 10ohm 1%
на замовлення 721 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MRA-0510R00FE12 MRA-0510R00FE12 Виробник : Vishay / Mills mra.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 4watt 10ohm 1%