Продукція > VISHAY DALE > MRA-05R3300FE12
MRA-05R3300FE12
MRA-05R3300FE12 Vishay Dale
mra.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.33 OHM 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.167" Dia x 0.562" L (4.24mm x 14.27mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 330 mOhms
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.33 OHM 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.167" Dia x 0.562" L (4.24mm x 14.27mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 330 mOhms.