Продукція > VISHAY / DALE > MRA-05R3900FE12
MRA-05R3900FE12
MRA-05R3900FE12 Vishay / Dale
mra.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts .39ohms 1%
на замовлення 1770 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 0.39 OHM 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.167" Dia x 0.562" L (4.24mm x 14.27mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 390 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
MRA-05R3900FE12 MRA-05R3900FE12 Виробник : Vishay Dale mra.pdf Description: RES 0.39 OHM 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.167" Dia x 0.562" L (4.24mm x 14.27mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 390 mOhms