Продукція > VISHAY DALE > MRA-1212R50FE12
MRA-1212R50FE12
MRA-1212R50FE12 Vishay Dale
mra.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 12.5 OHM 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 1.188" L (7.92mm x 30.18mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 12.5 Ohms
на замовлення 32 шт:
Написати відгук
Description: RES 12.5 OHM 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 1.188" L (7.92mm x 30.18mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 12.5 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRA-1212R50FE12 MRA-1212R50FE12 Виробник : Vishay / Mills mra.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 12watt 12.5ohm 1%