Продукція > VISHAY > MRA-12R5000FE07
MRA-12R5000FE07
MRA-12R5000FE07 Vishay
mra.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 0.5 Ohm 1% 10W ±90ppm/°C Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 12.5 OHM 1% 10W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRA-12R5000FE07 MRA-12R5000FE07 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Through Hole 12.5 OHM 1% 10W
товару немає в наявності
MRA-12R5000FE07 MRA-12R5000FE07 Виробник : Vishay / Mills Wirewound Resistors - Through Hole 12.5 OHM 1% 10W