Продукція > MRF > MRF21010LSR1
MRF21010LSR1
MRF21010.pdf
Виробник:
на замовлення 478 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MRF21010LSR1
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI360, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: NI-360S, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.17GHz, Power - Output: 10W, Gain: 13.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-360S, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.
Інші пропозиції MRF21010LSR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRF21010LSR1 Виробник : NXP USA Inc. MRF21010.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI360
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: NI-360S
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.17GHz
Power - Output: 10W
Gain: 13.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-360S
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA