MRJ11204
MRJ11204 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1825535&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: SWITCH ROTARY 2-12POS 0.4VA 20V
Packaging: Bulk
Features: Epoxy Sealed Terminals
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 2 ~ 12
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 19.00mm
Actuator Type: Round (3.17mm Dia), Slotted
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP12T
Contact Material: Nickel
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Adjustable
Depth Behind Panel: 11.20mm
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 20 V
Voltage Rating - DC: 20 V
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 2-12POS 0.4VA 20V, Packaging: Bulk, Features: Epoxy Sealed Terminals, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 2 ~ 12, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 19.00mm, Actuator Type: Round (3.17mm Dia), Slotted, Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP12T, Contact Material: Nickel, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Adjustable, Depth Behind Panel: 11.20mm, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 20 V, Voltage Rating - DC: 20 V.
Інші пропозиції MRJ11204
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRJ11204 MRJ11204 Виробник : TE Connectivity / Alcoswitch ENG_CD_1825535_A4.pdf Rotary Switches SWITCH ROTARY 12POS SINGLE POLE